Savanoriška veikla

2012 05 03

savanoryst
Tam, kad bibliotekos renginiai būtų dar įdomesni, spalvingesni, kad geriau galėtume tenkinti skaitytojų poreikius - biblioteka ieško savanorių.


 Savanoriavimo galimybės bibliotekoje:  Periodinių leidinių įrišimas;  Darbas prie kopijavimo aparato;  Užsiėmimai su vaikais; Pagalba organizuojant renginius;  Bibliotekos lankytojų mokymai (naudotis kompiuteriu ir internetu, piešti, anglų kalbos ir kt.); Idėjų, kaip galima patobulinti bibliotekos veiklą ir teikiamas paslaugas, generavimas;  Renginių atsiliepimų, straipsnių rašymas;  Filmavimas, fotografavimas, montavimas;  Renginių plakatų maketavimas ...

Kodėl verta dirbti savanorišką darbą?
• jausitės reikalingi ir patirsite džiaugsmą padėdami kitiems.
• įgysite vertingų įgūdžių ir visokeriopos neįkainojamos patirties.
• galėsite įgyvendinti pokyčius jiems svarbioje srityje ir įsitraukti į visuomenės gyvenimą.
• turėsite galimybę susirasti naujų draugų.
• patirsite naujų potyrių ir pokyčių gyvenime.

Jeigu Tavo galvoje knibžda milijonai idėjų ir energija joms įgyvendinti, jei esi kūrybingas ir aktyvus, mėgsti organizuoti renginius, o galbūt mėgsti dalintis  žiniomis ir patirtimi su kitais – prisijunk prie bibliotekos kolektyvo. Kartu sutelkę kūrybinį potencialą mes galime būti gera komanda.


Norėdami tapti mūsų bibliotekos savanoriu galite:
1. Užpildyti savanoriavimo Panevėžio m. savivaldybės viešojoje bibliotekoje paraiškos forma (slaptažodis Savanoris).
2. Kreiptis į Metodikos skyriaus vedėją A. Vyčienę. Kontaktinis tel. 8 45 582782.
3. Rašyti elektroniniu paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. . (Rašydami el. paštu nepamirškite nurodyti savo kontaktų (vardo, pavardės, telefono numerio) bei kokią veiklą galėtumėte vykdyti.

Maloniai laukiame visų, kurie nori dovanoti dalelę savęs bibliotekai. Iki pasimatymo :)