Senjorų klubas

2012 11 14

Parko bibliotekoje (Parko g. 37) veikia senjorų klubas „Pabūkime kartu“ (nuo 2008 m.), vienijantis vyresnio amžiaus žmones, neretai vienišus, bet norinčius bendrauti, plėsti akiratį, aktyviai leisti savo laisvalaikį. Bibliotekos darbuotojos, subūrusios šį klubą, organizuoja renginius, kviečia į susitikimus žmones, kurie būtų įdomūs klubo nariams, kartu švenčia šventes.

Tradicija tapo klubo suėjimai Advento vakaronėms, kuriose per keletą metų svečiavosi etnologė Vitalija Vasiliauskaitė, J. Miltinio teatro aktorius Enrikas Kačinskas kartu su „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos moksleiviais, kunigai Rimantas Kaunietis ir Edmudas Rinkevičius, kalėdines giesmes giedojo Panevėžio muzikos mokyklos berniukų choras „Keturi vėjai“.

Klubo veikla organizuojama pagal jo narių pomėgius ir poreikius. Senjorų pabendravimai su gydytojais, psichologais, sveikos mitybos specialistais kartais pakeičia ne tik jų požiūrį į kai kuriuos dalykus, bet ir gyvenimo būdą, įpročius. Bibliotekos darbuotojos parekomenduoja literatūros atskiromis temomis, dažnai parengia specialiai klubo užsiėmimams skirtas parodas: literatūros, meno, rankdarbių ir kt. Bibliotekoje rengiamos ir klubo lankytojų darbų parodos.

Kiekvienam užsiėmimui ruošiasi ne tik bibliotekininkės, bet ir senjorai, nes dažnas renginys baigiasi šiltu pasibuvimu, pabendravimu prie pačių atsineštų vaišių stalo, įspūdžių iš kelionių, įvairių patirčių pasidalinimu, kartais ir padainavimais ar žaidimais.

Senjorų klubas „Pabūkime kartu“ yra atviras ir visada laukia naujų narių. Jei Jums patraukli klubo veikla, turite laisvo laiko, gerų idėjų, noro pažinti ir susipažinti - kviečiame pabūti kartu.

Tel. pasiteirauti: 8 45 441740, klubo vadovė Jolanta Gerasimovienė