H. Fexeus, C. Enblad. Persikrauk!

2020 12 11

Persikrauk! Išmok laiku sustoti / Henrik Fexeus, Catharina Enblad. — Vilnius: Alma littera, 2020. — 224 p.

Pirmą kartą susitikę autoriai Henrik Fexeus ir Catharina Enblad suprato, kad jų mintys panašios. Juos abu domino streso sukuriamos problemos. Netrukus gimė bendras projektas „Persikrauk! Išmok laiku sustoti“, kuris padeda suprasti, kokį poveikį kelia stresas mūsų organizmui ir kaip atsigauti jį patyrus.

Apie streso žalą rašoma tikrai daug. Ir kiekvienas esame girdėję, kad jo reikėtų vengti. Knygos autoriai Henrik Fexeus ir Catharina Enblad teigia, kad ne pats stresas yra pavojingiausias. Labiausiai organizmas nukenčia tada, kai jį patyrę mes neatsigauname ar, kaip sako knygos pavadinimas, nepersikrauname.

Autoriai teigia, kad nereikia atsisakyti dalykų, kurie gyvenime kelia džiaugsmą ir mums patinka, net jei jie sukelia stresą. Visu tuo galime mėgautis, tiesiog reikia persikrauti!

Deja, persikrovimas po patirto streso yra tas dalykas, kurio daugelis žmonių nemoka ir negali padaryti. „Persikrauk! Išmok laiku sustoti“ yra praktinis vadovas, pagrįstas naujausiais moksliniais tyrimais, kuriame pateikiami praktiniai metodai, kaip po patirto streso atsigauti mūsų protui ir kūnui.

Knygos autoriai pataria, kaip išmokti gyventi mūsų laikų chaotiškame ir skubančiame pasaulyje ir kuo mažiau kentėti nuo sveikatą žalojančio streso. Henrik Fexeus ir Catharina Enblad teigia, kad jų knyga leis susikurti tikrai linksmesnį gyvenimą, o tuomet galėsite ir pasiekti gerokai daugiau.

„Persikrauk! Išmok laiku sustoti“ padės suprasti, koks yra mūsų asmeninis persikrovimo tipas. Atradę ir nustatę teisingą tipą mes suprasime, kaip galime įkrauti savo fizines ir psichologines baterijas.

Iš švedų kalbos vertė Mantas Karvelis.