Knygomatas

2021 03 15

Knygomatas – tai bekontaktė knygų skolinimosi paslauga. Viešojoje bibliotekoje (Abonemento fondas) iš anksto užsakytas knygas galite atsiimti Jums patogiu laiku, net kai biblioteka nedirba. Paslauga nemokama.

KNYGOMATO naudojimosi instrukcija

1. Užsisakykite norimus leidinius internetu katalogas.panbiblioteka.lt, pasirenkant Abonemento fondą.
2. Kiekvieną kartą, užsakę leidinius internetu, pateikite prašymą užpildydami formą ČIA: įveskite savo skaitytojo pažymėjimo numerį ir mobilaus telefono numerį.
3. Sulaukite SMS žinutės su knygomato prisijungimo kodu ir tik tada atvykite prie knygomato (Kniaudiškių g. 34), spauskite žvaigždutę ir įveskite gautą kodą. Paimkite knygas.
4. Užsakytus leidinius iš knygomato pasiimti reikia per SMS žinutėje nurodytą laiką (24-48 val.), priklausomai nuo knygomato apkrovimo.
5. Norėdami rezervuotus leidinius pasiimti iš knygomato, turite pateikti prašymą ne vėliau kaip likus dviems darbo dienoms iki rezervacijos galiojimo pabaigos.

Iš knygomato leidinius galite pasiimti bet kuriuo paros metu.
Bibliotekos ne darbo metu galite pasinaudoti KNYGOMATO grąžinimo dėže. Grąžinti galite tik iš Viešosios bibliotekos (Kniaudiškių g. 34) paimtus leidinius.

Iškilus klausimams susisiekite el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba tel. 8 45 420379.