„Obuoliukai, obuoliai“

2020 11 24

obuolysEdukacinės programos tikslas – ugdyti kūrybinį mąstymą supažindinant su nonsenso stilistikos literatūra, pristatant V. V. Landsbergio knygą „Obuolių pasakos“ bei smulkiosios tautosakos kūrinius, praplečiant jų žinias apie vieną iš pagrindinių knygos veikėjų – obuolį įvairiais aspektais.

Programa skirta 5-12 m. amžiaus vaikams.

Užsiėmimų metu skaitysime pasakas iš unikalių nonsenso stilistikos knygų – V. V. Landsbergio knygų „Obuolių pasakos“ arba K. Kasparavičiaus „Obelis“. 3–4 klasių papildomai bus supažindinami su nonsenso literatūros žanru. Užsiėmimo dalyviai trumpam taps aktoriais, kartu inscenizuosime lietuvių liaudies pasaką „Neik su velnių obuoliauti“ iš knygos „Lietuvių pasakos apie raganas, velnius ir laumes“.

Su pagrindiniu knygos personažu – obuoliu – programos dalyvius susipažinsime plačiau ir pristatysime vaikams jį ne tik kaip pasakų personažą, bet ir nuostabią gamtos dovaną, gausiai derančią mūsų šalies soduose.

Vaišinsimės šviežiais ar džiovintais obuoliais.

Užsiėmimo trukmė – 1 val. Dalyvių skaičius – iki 25 dalyvių. 

Užsiėmimai vyksta Šiaurinėje bibliotekoje (Pušaloto g. 55).

Registracija tel. 8 45 463957 arba el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Kultūros paso paslauga, kaina 1,00Eur.